Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905109378, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1Bratislava |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Babulic Juraj | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Brutenič Marko | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | NVK | ||||
3 | Čičo Michal | 06.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | NVK | |||||
4 | Gaál János | 05.08. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | ||||
5 | Hanulík Teodor | 01.08. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | |||||
6 | Kabát Matúš | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | NVK | |||||
7 | Kováčik Šimon | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | NVK | ||||
8 | Kozel Oliver | 10.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | NVK | ||||
9 | Krahulec Jakub | 03.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | NVK | ||||
10 | Kráľ Jakub | 28.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
11 | Lipinský Nino | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | ||||
12 | Mamedgulyyev Azim | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | NVK | ||||
13 | Marčišin Andrej | 07.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | ||||
14 | Markovič Markus | 11.08. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
15 | Martišek Pavol | 29.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
16 | Ozan Simon | 26.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | |||||
17 | Riška Alan | 28.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | |||||
18 | Scheber Daniel | 06.07. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | NVK | |||||
19 | Šimko Filip | 12.08. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
20 | Svitek Samuel | 27.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
21 | Tužinský Richard | 01.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
22 | Vrábel Samuel | 29.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK | ||||
23 | Zalka Roland | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Karaba Samuel | 10.08. 2024 11:09 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava |