Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 28.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 26.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 26.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čellárová Lea | 04.07. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
2 | Hadidom Naomi | 01.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
3 | Holkovičová Nela | 01.06. 2024 | 2014 | De-d | VTC Pezinok | ||||||
4 | Krišková Nicoleta | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
5 | Makarová Tereza | 03.07. 2024 | 2014 | De-d | United Tennis Academy BA | ||||||
6 | Manová Miriama | 13.07. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
7 | Radošovská Izabela | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
8 | Šalkovič Amélia | 06.06. 2024 | 2015 | De-d | United Tennis Academy BA | ||||||
9 | Ševcechová Stela | 20.06. 2024 | 2016 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
10 | Trančik Ester | 12.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gombarček Rebeka | 13.07. 2024 15:54 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
2 | Šúryová Nina | 13.07. 2024 18:30 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
3 | Ulehlová Terézia | 24.06. 2024 20:37 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany |