Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | POHÁR DOMINIKY CIBULKOVEJ | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbínova 1, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Klobušovský Matej (B) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Michal Fašung | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0911508720, mobil - 0911789359, | |||
Kontakt e-mail: | academy@love4tennis.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 19.07.2024 9:00 | Turbínova 1 |
Poznámky:
rozpis,
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Androvicsová Petra Romana | 16.06. 2024 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
2 | Ballayová Amélia | 08.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 169 | |||||
3 | Bolebruchová Emma | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
4 | Brisudová Mishel | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
5 | Černá Ema | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
6 | Demeterová Paulína | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Domaracká Viktória | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
8 | Drgon Emily | 15.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Gabrielová Ema | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
10 | Gajdošíková Sabína | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
11 | Gregušová Marína | 23.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
12 | Gróf Isabella | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
13 | Grujbárová Stela | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
14 | Halecká Ema | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
15 | Hamranová Nela | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 199 | |||||
16 | Hlubíková Hana | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
17 | Ilavská Laura | 03.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 228 | |||||
18 | Jánošíková Diana | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
19 | Križanská Michaela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
20 | Kubišová Tamia | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||||
21 | Kukučková Ema | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
22 | Lyžičiarová Radoslava | 27.05. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
23 | Mutkovičová Amia | 30.06. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
24 | Pajtášová Sára | 20.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
25 | Palečková Sofia | 27.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
26 | Škodáčková Kristína | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
27 | Škrabáková Victoria | 13.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
28 | Sukupčáková Melánia | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
29 | Tallo Karolína | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
30 | Tanková Tiffany | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
31 | Vatrtová Zoe | 29.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
32 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Žilinčíková Zoe | 08.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
2 | Radošovská Izabela | 13.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
3 | Hoštáková Veronika | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | OZ ŠK Odema Púchov |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blašková Nikola | 17.06. 2024 10:44 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
2 | Boyko Viktoriia | 03.07. 2024 20:36 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
3 | Faguľová Nela | 12.07. 2024 10:37 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
4 | Hajdučková Stella | 13.07. 2024 16:23 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
5 | Havrlentová Tamara | 14.07. 2024 18:22 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
6 | Heinová Emma | 07.07. 2024 21:41 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
7 | Chopovdia Nikol | 16.06. 2024 17:26 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
8 | Luciaková Nina | 13.07. 2024 10:17 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
9 | Polláková Timea | 15.07. 2024 07:23 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
10 | Raymonds Emily Oluchi | 12.07. 2024 12:03 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
11 | Rodinová Viktória | 14.07. 2024 22:19 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
12 | Šujanová Lukrécia | 11.07. 2024 07:00 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 228 |