Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 23.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Becková Janka | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | |||||
2 | Benejová Lea | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Dolanská Helena Elisabeth | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
5 | Dzurillová Barbora | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
6 | Futášová Zara | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
7 | Hamranová Nela | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | 199 | |||||
8 | Hodničová Nikola | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
9 | Kabátová Tamara | 08.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
10 | Kaľavská Ema | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
11 | Lopuchovská Michaela | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
12 | Lübecková Tereza | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
13 | Luciaková Nina | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
14 | Lukáčiková Lea | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
15 | Madliaková Lenka | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | |||||
16 | Machavová Mia | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
17 | Malegová Lenka | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
18 | Michálková Ema | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
19 | Mikulášová Natália | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
20 | Pajtášová Sára | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
21 | Palaštová Simona | 06.07. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
22 | Pelle Jázmyn | 06.07. 2024 | 2014 | De-d | TKM Betliar | ||||||
23 | Priesterová Júlia | 09.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
24 | Semanová Sára | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | |||||
25 | Štefancová Zuzana | 07.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
26 | Suleňová Salma | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
27 | Tomaščinová Timea | 25.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | |||||
28 | Tomášová Lea Olívia | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
29 | Zemanová Tatiana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vargová Vanesa | 24.06. 2024 19:27 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 |