Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640/1 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abaffyová Lujza | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | ||||||
2 | Blašková Nikola | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
3 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
4 | Cvíčelová Sofia | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
5 | Diková Kristína | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
6 | Forgáčová Nela | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
7 | Gajdošechová Karin Júlia | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
8 | Górna Adela | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
9 | Hlubíková Hana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
10 | Humajová Aneta | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | ||||||
11 | Janáková Zoe | 13.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
12 | Jánošíková Diana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
13 | Moussa Aaliyah | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
14 | Moussa Elissa | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | ||||||
15 | Ščibranová Adela | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
16 | Ščibranová Nela | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
17 | Skřivanová Nina | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
18 | Szőllősy Ella | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
19 | Tarasovičová Tamara | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
20 | Valentová Lea | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
21 | Valičeková Viktória | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
22 | Weissová Simona | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice |