Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Cimra Martin | 26.06. 2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | |||||
2 | Gakh Matvei | 20.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
3 | Görözdy Tamás | 19.06. 2024 | 1983 | SM 40 | Hi-Ten TAC D. Streda | 347 | |||||
4 | Hromník Filip | 01.07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | |||||
5 | Jendrejský Nicolas | 20.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
6 | Kravec Vladimír | 16.06. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
7 | Kvapilík David | 30.06. 2024 | 2001 | M | TC TALENT Bratislava | 511 | |||||
8 | Lomjanský Samuel | 23.05. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
9 | Maksimyuk Maxim | 23.06. 2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | |||||
10 | Matveichuk Heorhii | 12.06. 2024 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
11 | Michalica Aleš | 26.06. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | |||||
12 | Mikuš Jozef | 25.06. 2024 | 2001 | M | TKM Betliar | 115 | |||||
13 | Nemčovič František | 20.05. 2024 | 1992 | M | VTC Pezinok | 126 | |||||
14 | Pálenek Peter | 10.06. 2024 | 1977 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 511 | |||||
15 | Planický Robert | 05.06. 2024 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
16 | Přibáň Martin | 10.06. 2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
17 | Rogulski Yannik | 19.06. 2024 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | |||||
18 | Rybár Vladimír | 28.05. 2024 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | |||||
19 | Trebula Lukáš | 12.06. 2024 | 1978 | SM 45 | TKM Betliar | ||||||
20 | Volník Nicholas | 03.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | |||||
21 | Zelenák Ivan | 22.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 466 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Trojan Samuel | 07.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Czinege Richard | 01.07. 2024 08:28 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 |