Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, 900 31 Stupava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Búlik Martin (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Novodomec Radoslav (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baťala Branislav | 29.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
2 | Bernáth Teodor | 24.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | ||||||
3 | Čambálik Alex | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | ||||||
4 | Gulej Kini | 25.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||||
5 | Husovský Jakub | 01.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
6 | Kolárik Igor | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
7 | Krištofovič Lukáš | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
8 | Kučera Richard | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
9 | Mamedgulyyev Azat | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | |||||
10 | Pavličko Michal | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||||
11 | Stopka David | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 | |||||
12 | Varga Martin | 02.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
13 | Vaškanin Lukáš | 18.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | |||||
14 | Vylám Sebastián | 02.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | ||||||
15 | Waldecker Peter | 27.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | |||||
16 | Zalka Roland | 30.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | |||||
17 | Žovic David | 03.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kabát Marek | 08.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK ŠTK Šamorín |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Eisenreich Maximilian | 10.06. 2024 19:43 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Hamar Paris | 28.06. 2024 10:27 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
3 | Kováčik Šimon | 03.07. 2024 10:48 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Kožuch Jakub | 01.07. 2024 18:07 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
5 | Kubáň Leo | 28.06. 2024 19:10 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | |||||
6 | Suchánek Adam | 29.06. 2024 12:48 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 |