tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 15.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Maroš Medveď | |||
13.08.2024 12:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Nikolas Oles | ||||
13.08.2024 12:30 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Filip Roman | ||||
13.08.2024 09:45 | |||||
6. | Tomáš Chmelina | ||||
7. | (5-8) | Filip Nemjo | |||
13.08.2024 12:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Samuel Gallo | |||
13.08.2024 12:30 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Dominik Gibala | ||||
13.08.2024 09:45 | |||||
12. | Jakub Emil Bariak | ||||
13. | Marko Bartovič | ||||
13.08.2024 11:00 | |||||
14. | Lukas Krnáč | ||||
15. | BYE | ||||
13.08.2024 14:00 | |||||
16. | (5-8) | Michal Vanta | |||
17. | BYE | ||||
13.08.2024 14:00 | |||||
18. | (5-8) | Richard Pleško | |||
19. | Adam Paľko | ||||
13.08.2024 11:00 | |||||
20. | Erik Vrana | ||||
21. | Samuel Ozorák | ||||
13.08.2024 11:00 | |||||
22. | Šimon Rampach | ||||
23. | BYE | ||||
13.08.2024 14:00 | |||||
24. | (3-4) | Marek Vaco | |||
25. | BYE | ||||
13.08.2024 14:00 | |||||
26. | (5-8) | Dominik Trnavský | |||
27. | Mário Šlúch | ||||
13.08.2024 11:00 | |||||
28. | Dávid Ondrášik | ||||
29. | Martin Žembery | ||||
13.08.2024 12:30 | |||||
30. | Matej Minich | ||||
31. | BYE | ||||
13.08.2024 15:30 | |||||
32. | (2) | Michael Jankech |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
2 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
3 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | ||||
4 | USP | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||
5 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
6 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
7 | USP | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | |||
8 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | |||
9 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | |||
10 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | |||
11 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | |||
12 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | 38 | |||
13 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | 47 | |||
14 | USP | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 163 | 74 | ||
15 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | 90 | |||
16 | Šlúch Mário | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 171 | ||||
17 | USP | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 | 28 | ||
18 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 110 | |||
19 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | 99 | |||
20 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 108 | ||||
21 | Chmelina Tomáš | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 312 | ||||
22 | NVK | Minich Matej | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | 353 | |||
23 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 71 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bognár Simon | 11. 08. 2024 20:46 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
2 | Hlóska Viktor | 10. 08. 2024 13:50 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | 49 | |||
3 | Kulich Lukáš | 11. 08. 2024 08:43 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | ||||
4 | Luhový Ivan | 05. 08. 2024 20:29 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
5 | Marko Martin | 03. 08. 2024 13:16 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
6 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:14 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
7 | Turóci Timotej | 10. 08. 2024 21:31 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | |||
8 | Vancu Adrian | 06. 08. 2024 11:34 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | |||
9 | Zelenák Ivan | 13. 07. 2024 22:31 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | |||
10 | Zeman Michal | 10. 08. 2024 22:27 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |