Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 1, 955 01 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 21.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 18.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 18.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
2 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
3 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
4 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | |||
5 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | NVK | |||
6 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | NVK | |||
7 | Baranovič Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | ||||
8 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
9 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
10 | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
11 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | NVK | |||
12 | Brezovický Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | NVK | |||
13 | Matrtaj Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | ||||
14 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK | |||
15 | Farkašovský Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | NVK | |||
16 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
17 | Šiška Marek | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | NVK | ||||
18 | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | NVK | ||||
19 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | ||||
20 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | ||||
21 | Kabát Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | NVK | ||||
22 | Gono Mathias | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | ||||
23 | Chovan Matej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Top tennis academy Zvolen | NVK | ||||
24 | Kolárik Filip | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Tenis team Nové Zámky | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Brutenič Marko | 10. 08. 2024 21:15 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | NVK | |||
2 | Kováčik Šimon | 06. 08. 2024 09:34 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | NVK | |||
3 | Malinka Igor | 29. 07. 2024 23:08 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 |