Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | JUDr. Radomíra Zrubáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903/703300, | |||
Kontakt e-mail: | zrubakova@tkslovan.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čičo Michal | 07.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
2 | Ďuriš Tomáš | 14.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
3 | Eisenreich Maximilian | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
4 | Herdický Martin | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
5 | Koppan David | 14.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | |||||
6 | Kráľ Jakub | 13.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
7 | Lincoln-Nagy Augustin Marc Eugen | 10.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
8 | Mamedgulyyev Azim | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
9 | Noga Oliver | 10.07. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | |||||
10 | Piroha Matúš | 12.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
11 | Scheber Daniel | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
12 | Šimko Filip | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
13 | Slavkovský Július | 08.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
14 | Sojka Samuel | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
15 | Šupica Marko | 15.07. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
16 | Svitek Samuel | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
17 | Vrábel Samuel | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |