Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | JUDr. Radomíra Zrubáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903/703300, | |||
Kontakt e-mail: | zrubakova@tkslovan.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Babulic Juraj | 24.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Bartek Mathias | 28.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
3 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
4 | Brejka Alex | 25.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
5 | Brezovický Samuel | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||||
6 | Brutenič Marko | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
7 | Čičo Michal | 07.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
8 | Čuchran Tobias | 25.07. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
9 | Ďuris Lucas | 11.08. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | |||||
10 | Ďuriš Tomáš | 14.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
11 | Eisenreich Maximilian | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
12 | Gróf Rene | 18.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
13 | Hanulík Teodor | 01.08. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | |||||
14 | Herdický Martin | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
15 | Kasper Jakub | 30.07. 2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | ||||||
16 | Kello Alexander | 28.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | |||||
17 | Kimak Maximilian | 30.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||||
18 | Kočenda Peter | 07.08. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
19 | Koppan David | 14.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | |||||
20 | Kováčik Šimon | 11.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
21 | Kozel Oliver | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
22 | Krahulec Jakub | 03.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
23 | Kráľ Jakub | 13.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
24 | Krnáč Michal | 24.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
25 | Kurhajec Marián | 31.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | |||||
26 | Lincoln-Nagy Augustin Marc Eugen | 10.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
27 | Lipinský Nino | 30.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
28 | Lörinčík Lukas | 31.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
29 | Malinka Igor | 29.07. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | |||||
30 | Mamedgulyyev Azim | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
31 | Marčišin Andrej | 07.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
32 | Noga Oliver | 10.07. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | |||||
33 | Piroha Matúš | 12.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
34 | Polák Lukáš | 27.07. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
35 | Polak Róbert | 30.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
36 | Šabľa Martin Samuel | 31.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
37 | Saluga Samuel | 20.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | |||||
38 | Sanson Matteo | 29.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | |||||
39 | Scheber Daniel | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
40 | Šimko Filip | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
41 | Šiška Marek | 03.08. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
42 | Slavkovský Július | 08.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
43 | Sojka Samuel | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
44 | Šupica Marko | 15.07. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
45 | Svitek Samuel | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
46 | Tomašovič Ľubomír | 14.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 17 | |||||
47 | Vaškanin Lukáš | 10.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | |||||
48 | Vrábel Samuel | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
49 | Vrábel Viliam | 06.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | |||||
50 | Žovic David | 29.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | |||||
51 | Zuberec Samuel | 11.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Polách Jaroslav | 28.07. 2024 13:27 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 |