Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club, Družstevná 575, 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Obertová Emma (C) | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Németh Martin | |||
6:2 6:2 | 10. 07. 2024 08:00 | ||||
2. | Roman Filip | 16 8 SF F | |||
3. | Masaryk Matej | ||||
6:1 6:1 | 10. 07. 2024 08:00 | ||||
4. | Hubinský Július | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Michalka Jakub | |||
6:4 6:4 | 10. 07. 2024 09:00 | ||||
6. | Pavlysh Oleh | 16 8 SF F | |||
7. | Lackovič Samuel | ||||
6:4 6:3 | 10. 07. 2024 09:00 | ||||
8. | Kučera Richard | 16 8 SF F | |||
9. | Zeman Michal | ||||
6:2 6:3 | 10. 07. 2024 09:00 | ||||
10. | Oles Nikolas | 16 8 SF F | |||
11. | Slávik Daniel | ||||
6:3 6:2 | 10. 07. 2024 09:00 | ||||
12. | (3-4) | Jendrejský Nicolas | 16 8 SF F | ||
13. | Suchánek Adam | ||||
6:2 6:3 | 10. 07. 2024 09:30 | ||||
14. | Sobihard Peter | 16 8 SF F | |||
15. | Filipchuk Illia | ||||
skr | 10. 07. 2024 09:30 | ||||
16. | (2) | Hron Alex Maximilián | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Hubinský J. Oles N. | ||||
7:6(4) 5:7 10:4 | 11. 07. 2024 12:00 | ||||
2. | Suchánek A. Jendrejský N. | SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | ||||
2 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
3 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | ||||
4 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | ||||
5 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 134 | ||||
6 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
7 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | ||||
8 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
9 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | ||||
10 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 159 | ||||
11 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
12 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | ||||
13 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
14 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
15 | Filipchuk Illia | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK TENNIS ONE Bratislava | |||||
16 | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hromník Filip | 10. 07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gergeľ Maximilián | 06. 07. 2024 13:56 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
2 | Gergeľ Sebastián | 06. 07. 2024 13:55 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | ||||
3 | Gróf Leonard | 08. 07. 2024 23:21 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
4 | Jasenák Lukáš | 05. 07. 2024 21:46 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
5 | Kolárik Igor | 07. 07. 2024 18:20 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | ||||
6 | Maruniak Matej | 07. 07. 2024 19:37 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
7 | Matušík Lukáš | 22. 06. 2024 22:30 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
8 | Nagy Damian | 06. 07. 2024 09:23 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
9 | Paľko Adam | 07. 07. 2024 11:59 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | ||||
10 | Rampach Šimon | 07. 07. 2024 10:40 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | ||||
11 | Švarc Lukáš | 06. 07. 2024 19:37 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | ||||
12 | Urban Filip | 07. 07. 2024 16:38 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | ||||
13 | Vančo Gregor | 05. 07. 2024 18:34 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
14 | Vancu Adrian | 07. 07. 2024 17:04 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 |