Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | FOBOS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Andrej Bartovic | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905645074, | |||
Kontakt e-mail: | bartovic@abcontact.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 64 | 32 | - | 08.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
dorastenky | 64 | 32 | - | 08.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Ambrózová Ela | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
3 | Baánová Sofia | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
4 | Bab Dominika Elizabeth | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
5 | Babincová Sofia | 16.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
6 | Bočáková Nina | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
7 | Bohunčáková Stela | 18.06. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
8 | Capandová Alexandra | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
9 | Červenková Sofia | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
10 | Cimmermannová Natália | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||||
11 | Daubnerová Ivana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
12 | Dimitrova Andrea | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
13 | Ferancová Agnes | 11.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
14 | Georgievska Hana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
15 | Hargašová Sofia | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
16 | Herdická Nicole Emma | 27.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
17 | Hetešová Sophie | 11.06. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
18 | Hollá Alexandra | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TK 77 Skalica | 113 | |||||
19 | Ifailova Oleksandra | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
20 | Jakubcová Katarína | 09.07. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
21 | Jalčová Diana | 04.07. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
22 | Jaškovičová Izabella | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | |||||
23 | Jávorková Karin | 11.06. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
24 | Kašťáková Sára | 15.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
25 | Kinderová Liliana | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
26 | Kolodžejová Lea | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
27 | Košútová Lara | 21.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
28 | Kováčová Emília | 10.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
29 | Kozmová Lujza | 12.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
30 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
31 | Křenová Klára | 17.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | |||||
32 | Kubalová Kristína | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | |||||
33 | Kubalová Lilien | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
34 | Kuriľáková Nela | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
35 | Kyjaci Sofia | 07.07. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | |||||
36 | Lalíková Michaela | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
37 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
38 | Markošová Tereza | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
39 | Martinková Katarína | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
40 | Méryová Nina | 18.06. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
41 | Mĺkva Terézia | 29.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
42 | Mokrá Vanesa | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
43 | Mračnová Tamara | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
44 | Mravcová Ema | 16.07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
45 | Mrázová Vanesa | 12.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
46 | Nemec Timea Tara | 27.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
47 | Palanová Adela | 17.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
48 | Palenčíková Petra | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
49 | Pavlovičová Dominika | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
50 | Petrášová Diana | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
51 | Petríková Dominika | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
52 | Pindúrová Vivien | 14.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
53 | Pirohová Dominika | 14.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
54 | Planická Stella | 09.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
55 | Pojedincová Linda | 26.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Inter Bratislava | 344 | |||||
56 | Rábeková Rebeka | 09.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
57 | Riszdorferová Sophia | 30.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
58 | Rogulski Bianka | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
59 | Salaiová Vanesa | 16.07. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
60 | Ščibranová Nela | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
61 | Sedláková Sofia | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
62 | Scheberová Lucia | 16.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
63 | Skalická Ela | 12.06. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 | |||||
64 | Švachová Eliška | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | |||||
65 | Švorcová Stella Izabela | 11.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
66 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
67 | Tomašovičová Lea | 21.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
68 | Uherčíková Alena | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
69 | Valenčíková Diana | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
70 | Vallová Karin | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
71 | Vatlavicová Monika | 12.06. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
72 | Vilčeková Daniela | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
73 | Zathurecká Zoja | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
74 | Zitová Tamara | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Erdélyi Olívia | 24.06. 2024 22:16 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
2 | Konopková Nela | 09.07. 2024 15:41 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
3 | Pauková Sofia | 11.06. 2024 08:45 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 |