Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090122 - TKM - Tenisový klub Madunice | |||
Názov turnaja: | TKM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vážska 4, 92242 Madunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 30.07.2024 | Termín do: | 01.08.2024 | |
Kontakt: | PhDr., PhD. Patrícia Rogulski | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948038016, | |||
Kontakt e-mail: | rogulski.p@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 29.07.2024 9:00 | V mieste stretnutia |
dorastenci | 24 | 12 | - | 29.07.2024 9:00 | V mieste stretnutia |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babincová Sofia | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
2 | Balážová Ema | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
3 | Capandová Alexandra | 30.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
4 | Cvíčelová Sofia | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
5 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
6 | Drgoň Claudia | 04.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
7 | Ferancová Agnes | 11.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
8 | Floreková Dana | 24.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
9 | Gajdošová Michaela | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | |||||
10 | Kadlečíková Diana | 12.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
11 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
12 | Křenová Klára | 17.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 190 | |||||
13 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Mokrá Vanesa | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
15 | Nemec Timea Tara | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
16 | Pavlovičová Dominika | 06.06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
17 | Planická Stella | 04.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
18 | Rábeková Rebeka | 11.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
19 | Rogulski Bianka | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
20 | Švagrová Kristýna | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | |||||
21 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
22 | Turza Viktória | 16.07. 2024 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 149 | |||||
23 | Zemanová Michaela | 25.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | |||||
24 | Zemanová Natália | 09.07. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 229 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Parízeková Laura | 07.07. 2024 17:46 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 |