Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100085 - Benet LTC Bytča | |||
Názov turnaja: | BENET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | tenisové dvorce: Hlavná 1467, Bytča, za autobus. nástupišťom | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Beňadik Peter (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mokryš Martin (C) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 18.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Beňadik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908770716, | |||
Kontakt e-mail: | peter.benadik@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 17.08.2024 8:30 | Hlavná 1467, Bytča |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 17.08.2024 8:30 | Hlavná 1467, Bytča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Šramková Chloé | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
2 | Hoferica Tamia | 31.10.2025 | 2017 | De-d | TK Žilina | |||||
3 | Šramková Lorraine | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
4 | Podhradská Valéria | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | |||||
5 | Levková Valéria | 31.10.2024 | 2017 | De-d | Benet LTC Bytča | |||||
6 | Ertel Melissa | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | |||||
7 | Novotná Natália | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK Žilina | |||||
8 | Maslíková Soňa | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK ZZO Čadca | |||||
9 | Jančíková Diana | 31.10.2025 | 2016 | De-d | TK Žilina | |||||
10 | Vydrová Viktória Zara | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | |||||
11 | Beck Sandra | 31.10.2025 | 2016 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
12 | Pistová Sofia | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
13 | Pisarčíková Lucia | 31.10.2025 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
14 | Kondeková Dorota | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK ZZO Čadca | |||||
15 | Humenchak Sofia | 31.10.2026 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | |||||
16 | Lehotská Karolína | 31.10.2024 | 2017 | De-d | TK Baník Prievidza | |||||
17 | USP | Hudecová Vanesa | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||
18 | Oravcová Charlotte | 31.10.2025 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | |||||
19 | Janúchová Emma | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TJT Michalovce |