Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110090 - TK GSM Prešov | |||
Názov turnaja: | GSM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Československej armády 7532, 08001 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Erik Onofrej | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918562355, | |||
Kontakt e-mail: | erik.onofrej1@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 28.08.2024 10:00 | TK GSM Prešov |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 28.08.2024 10:00 | TK GSM Prešov |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Beličáková Alica | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | ||||
2 | Belišová Linda | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
3 | Beskydová Adela | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | 230 | ||||
4 | Daňková Alexandra | 24.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | 79 | ||||
5 | Dzurillová Barbora | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | ||||
6 | Hajdučková Stella | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | ||||
7 | Horváthová Mária | 22.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | ||||
8 | Horvátová Alexandra | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | 81 | ||||
9 | Kováčiková Soňa | 01.08. 2024 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 163 | 167 | ||||
10 | Kundriková Elena | 09.08. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | 87 | ||||
11 | Libáková Kamila | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
12 | Lodová Lara | 24.07. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | |||||
13 | Lopuchovská Michaela | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | |||||
14 | Lukacková Nela | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | 138 | ||||
15 | Mlynarčíková Elisa | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | 65 | ||||
16 | Semanová Sára | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | 218 | ||||
17 | Suleňová Salma | 31.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
18 | Tajtáková Izabela | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | ||||
19 | Tomaščinová Timea | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 249 | |||||
20 | Tomášová Lea Olívia | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | 55 | ||||
21 | Úradniková Natália | 07.08. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
22 | Varga Christina | 03.08. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 67 | |||||
23 | Vašková Nela | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kaľavská Ema | 21.07. 2024 22:17 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov |