Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090117 - Hi-Ten TAC D. Streda | |||
Názov turnaja: | HITEN CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Cesta Sv. Krištofa 7554/2, 929 01 Dunajská Streda | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 16.09.2024 | |
Kontakt: | Zalán Klempa | |||
Kontakt tel.: | byt - 0915096466, mobil - 0915096466, | |||
Kontakt e-mail: | klempa1990@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 13.09.2024 11:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 13.09.2024 11:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 13.08. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | |||||
2 | Babulic Juraj | 24.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
3 | Bartek Mathias | 11.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
4 | Brejka Hugo | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
5 | Brutenič Marko | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
6 | Čičo Michal | 20.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Csontó Tobias | 12.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
8 | Čulman Nataniel | 10.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
9 | Eisenreich Maximilian | 14.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
10 | Gaál János | 11.08. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
11 | Kello Alexander | 03.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | |||||
12 | Kozel Oliver | 10.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
13 | Krahulec Jakub | 03.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
14 | Krajčo Lukáš | 01.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
15 | Kráľ Jakub | 31.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
16 | Lipinský Nino | 06.08. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
17 | Mamedgulyyev Azim | 18.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
18 | Markovič Markus | 11.08. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
19 | Ozan Simon | 26.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
20 | Šabľa Martin Samuel | 31.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
21 | Šimko Filip | 12.08. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
22 | Slavkovský Július | 14.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
23 | Svitek Samuel | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
24 | Várnai Michal | 05.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
25 | Vrábel Samuel | 19.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |