tlač: žreb 2
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905109378, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1Bratislava |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Oliver Kozel | |||
26.08.2024 09:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Matúš Kabát | ||||
26.08.2024 09:00 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Maksym Temchenkov | ||||
26.08.2024 09:00 | |||||
6. | Samuel Svitek | ||||
7. | Jakub Kráľ | ||||
26.08.2024 11:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Andrej Marčišin | |||
26.08.2024 09:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Alan Riška | ||||
26.08.2024 09:00 | |||||
12. | BYE | ||||
13. | Azim Mamedgulyyev | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
14. | BYE | ||||
15. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
16. | Richard Tužinský | ||||
17. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
18. | Marko Brutenič | ||||
19. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
20. | Teodor Hanulík | ||||
21. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
22. | Maximilián Lempochner | ||||
23. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
24. | (3-4) | Filip Šimko | |||
25. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
26. | Simon Ozan | ||||
27. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
28. | János Gaál | ||||
29. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
30. | Roberto Lorenzo Abbondanza | ||||
31. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
32. | (2) | Roland Zalka |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | NVK | |||
2 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
3 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | NVK | |||
4 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | |||
5 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
6 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | NVK | |||
7 | Lempochner Maximilián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | 112 | ||||
8 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | NVK | |||
9 | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | ||||
10 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | NVK | |||
11 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | |||
12 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
13 | Ozan Simon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | ||||
14 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | ||||
15 | Kabát Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | NVK | ||||
16 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
17 | Temchenkov Maksym | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Babulic Juraj | 22. 08. 2024 12:46 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
2 | Čičo Michal | 18. 08. 2024 15:30 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
3 | Csontó Tobias | 20. 08. 2024 17:13 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | NVK | |||
4 | Karaba Samuel | 10. 08. 2024 11:09 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | NVK | ||||
5 | Kováčik Šimon | 22. 08. 2024 20:22 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | NVK | |||
6 | Krahulec Jakub | 24. 08. 2024 08:40 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | NVK | |||
7 | Lipinský Nino | 21. 08. 2024 01:29 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
8 | Markovič Markus | 18. 08. 2024 15:24 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | NVK | ||||
9 | Martišek Pavol | 23. 08. 2024 10:44 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
10 | Scheber Daniel | 20. 08. 2024 19:32 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | NVK | ||||
11 | Vrábel Samuel | 23. 08. 2024 07:53 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK |