tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 05.07.2024 10:00 | miesto konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.07.2024 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šimon Kováčik | |||
06.07.2024 12:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Lukáš Krajčo | ||||
06.07.2024 12:00 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Peter Kočenda | ||||
06.07.2024 11:00 | |||||
6. | Šimon Veliký | ||||
7. | Július Slavkovský | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Andrej Marčišin | |||
06.07.2024 13:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Martin Kalafút | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
12. | BYE | ||||
13. | Nicolas Baranovič | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
14. | BYE | ||||
15. | BYE | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
16. | Martin Sidor | ||||
17. | BYE | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
18. | Alexander Kello | ||||
19. | BYE | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
20. | Jakub Matrtaj | ||||
21. | BYE | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
22. | Jakub Krahulec | ||||
23. | BYE | ||||
06.07.2024 13:00 | |||||
24. | (3-4) | Nino Lipinský | |||
25. | BYE | ||||
06.07.2024 14:00 | |||||
26. | Marko Brutenič | ||||
27. | Marek Janec | ||||
06.07.2024 11:30 | |||||
28. | Richard Hančin | ||||
29. | BYE | ||||
06.07.2024 14:00 | |||||
30. | Alex Kubala | ||||
31. | BYE | ||||
06.07.2024 14:00 | |||||
32. | (2) | Juraj Babulic |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
2 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
3 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
4 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
5 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | ||||
6 | Baranovič Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | ||||
7 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
8 | Slavkovský Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | ||||
9 | Krajčo Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | ||||
10 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
11 | Sidor Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 | ||||
12 | Kello Alexander | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | ||||
13 | Hančin Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
14 | Matrtaj Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | ||||
15 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
16 | Kubala Alex | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Benet LTC Bytča | |||||
17 | Veliký Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | |||||
18 | Kalafút Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baťala Branislav | 04. 07. 2024 08:10 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
2 | Brejka Hugo | 05. 06. 2024 18:30 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
3 | Kozel Oliver | 25. 06. 2024 20:41 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
4 | Tonhajzer Lukáš | 01. 07. 2024 16:28 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | ||||
5 | Vrábel Samuel | 03. 07. 2024 10:37 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |