Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.08.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
2 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
3 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | |||
4 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | NVK | |||
5 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | NVK | |||
6 | Šarovič Nikola | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | NVK | |||
7 | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
8 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
9 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | NVK | |||
10 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | |||
11 | Matrtaj Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | ||||
12 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | NVK | |||
13 | Valko Michal | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 181 | NVK | |||
14 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK | |||
15 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | NVK | |||
16 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | ||||
17 | Karaba Samuel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | NVK | ||||
18 | Macko Maximilián Alexander | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
19 | Kurilla Roland | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | NVK | ||||
20 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | NVK | ||||
21 | Furdík Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | VTC Pezinok | NVK | ||||
22 | Lincoln-Nagy Augustin Marc Eugen | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | NVK | ||||
23 | Koshlach Ivan | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Kováčik Šimon | 27. 07. 2024 19:19 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | NVK | |||
2 | Mishchenko Roman | 17. 07. 2024 10:05 | 2013 | M-ch | LTC Leopoldov | NVK | ||||
3 | Svitek Samuel | 29. 07. 2024 18:42 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |