Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Názov turnaja: | BANÍCKY KAHANEC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 13.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 08.08.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 08.08.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 17.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Baranovič Tobias | 25.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | |||||
3 | Bariak Jakub Emil | 19.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | |||||
4 | Bartovic Artur | 04.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
5 | Budoš Lukáš | 10.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
6 | Čellár Martin | 29.06. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
7 | Čierny Filip | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 2 | |||||
8 | Gallo Michal | 09.06. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | |||||
9 | Glos Lukáš | 15.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 50 | |||||
10 | Gonda Filip | 10.07. 2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||||
11 | Gramblička Adam | 24.06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | |||||
12 | Hogen Rastislav | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 153 | |||||
13 | Húsenica Ľuboš | 29.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 60 | |||||
14 | Hvorecký Maxim | 12.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
15 | Janoško Martin | 10.07. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | |||||
16 | Juríček Jáchym | 13.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||||
17 | Kimak Maximilian | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | |||||
18 | Klement Xavier | 15.07. 2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | |||||
19 | Kováčik Juraj | 12.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | |||||
20 | Krištofovič Lukáš | 02.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
21 | Krnáč Lukas | 16.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 34 | |||||
22 | Kubiš Alexander | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | |||||
23 | Kunovjánek Adam | 04.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | |||||
24 | Kurhajec Marián | 21.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
25 | Lisko Pavol | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
26 | Malinka Igor | 19.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
27 | Maruščák Tomáš | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 3 | |||||
28 | Mészáros Patrik | 10.07. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
29 | Noga Oliver | 13.06. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | |||||
30 | Ondik Michal | 21.06. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | |||||
31 | Ondrej Maximilián | 16.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
32 | Paluga Richard | 23.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | |||||
33 | Papuščák Matúš | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
34 | Pavlysh Oleh | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
35 | Šalgovič Ľudovít | 16.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | |||||
36 | Sanson Matteo | 10.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 | |||||
37 | Ščepko Alex | 16.06. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | |||||
38 | Siqueira Lukas | 07.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | |||||
39 | Soboňa Andrej | 17.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
40 | Štofan Dominik | 15.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
41 | Suchánek Adam | 11.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
42 | Šupica Marko | 13.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | |||||
43 | Švarc Lukáš | 16.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | |||||
44 | Svitek Samuel | 13.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | |||||
45 | Taha Adam | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
46 | Uram Lukáš | 01.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | |||||
47 | Urbánoš Alex | 07.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||||
48 | Varga Tadeáš | 10.06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | |||||
49 | Vrana Erik | 24.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 60 | |||||
50 | Žlnka Andrej | 10.07. 2024 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Paulík Šimon | 30.06. 2024 16:59 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
2 | Pavličko Michal | 09.07. 2024 14:35 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||||
3 | Puskajler Oliver | 16.07. 2024 08:26 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 |