Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Švagrová Ingrida (C) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 05.07.2024 10:00 | TK KNM |
dorastenci | 24 | 12 | - | 05.07.2024 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
2 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
3 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | ||||
4 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
5 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
6 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
7 | Kavacký Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 74 | ||||
8 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
9 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 92 | ||||
10 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
11 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | ||||
12 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Medveď Maroš | 27. 06. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arva Sebastian | 15. 06. 2024 11:55 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
2 | Gramblička Adam | 24. 06. 2024 23:34 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | ||||
3 | Talian Patrik | 13. 05. 2024 19:47 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
4 | Urbánoš Filip | 25. 06. 2024 09:12 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 |