Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 18.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 17.08.2024 8:30 | v mieste konania |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 18.08.2024 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
Dievčatá hrajú 17. 8.- sobota a chlapci 18. 8. - nedeľa.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Pavličko Juraj | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
2 | Kašuba Peter | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
3 | Ulbrík Ľuboš | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | Tenisový klub Včielka Bzovík | |||||
4 | Novák Oliver | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
5 | Doletina Benjamín | 31.10.2025 | 2016 | De-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | |||||
6 | Harandza Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MTK Rimavská Sobota | |||||
7 | Schudich Samuel | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | Fresh club Zvolen | |||||
8 | Klaubert Alan | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | MTK Rimavská Sobota | |||||
9 | Melišek Tobias | 31.10.2024 | 2016 | De-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
10 | Nociar Leon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Ružomberok | |||||
11 | Korytko Mário | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | ŠK Strix Sečovce | |||||
12 | Szorád Sebastián | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
13 | Popovič Dušan | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Inter Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bohát Sebastián | 29. 07. 2024 12:51 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
2 | Ivanič Gregor Markus | 09. 08. 2024 21:54 | 2014 | De-ch | Tenisový klub Včielka Bzovík | |||||
3 | Kišša Tobias | 05. 08. 2024 20:34 | 2014 | De-ch | TK Ružomberok | |||||
4 | Mazur Matúš | 09. 08. 2024 21:06 | 2014 | De-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
5 | Mihalčatin Marián | 05. 08. 2024 20:17 | 2014 | De-ch | TK Žilina | |||||
6 | Strečok Martin | 12. 08. 2024 14:00 | 2016 | De-ch | Top tennis academy Zvolen |