Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Názov turnaja: | CT | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Dujava Dušan (C) | |||
Termín od: | 17.07.2024 | Termín do: | 19.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brutenič Marko | 26.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
2 | Črep Tobias | 27.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Ružomberok | ||||||
3 | Čuchran Tobias | 24.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
4 | Hančin Richard | 24.06. 2024 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | 165 | |||||
5 | Herdický Martin | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
6 | Kišša Tobias | 29.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Ružomberok | ||||||
7 | Korytko Martin | 09.06. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
8 | Kostoláni Vincent | 24.06. 2024 | 2014 | De-ch | Fresh club Zvolen | ||||||
9 | Kováčik Šimon | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
10 | Krahulec Jakub | 19.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
11 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
12 | Madliak Matúš | 26.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | 139 | |||||
13 | Malec Šimon | 14.06. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
14 | Marčišin Andrej | 19.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
15 | Martančík Richard | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
16 | Michna Ján | 20.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 94 | |||||
17 | Šabľa Martin Samuel | 07.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
18 | Šimko Filip | 29.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
19 | Tonhajzer Lukáš | 03.06. 2024 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | |||||
20 | Vrábel Viliam | 22.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | |||||
21 | Vrško Patrik | 24.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Surový Thomas | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | |||||
2 | Anijar Liam | 07.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Pro Set Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gaál János | 14.06. 2024 11:33 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
2 | Janec Marek | 03.07. 2024 13:14 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
3 | Novotný Branislav | 22.05. 2024 17:29 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry |