Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Binder Martin | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 64 | |||||
2 | Dorko Ján | 17.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | 51 | ||||
3 | Dorko Samuel | 04.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 109 | |||||
4 | Friedmann Alexander | 18.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | |||||
5 | Friedmann Leonard | 18.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | |||||
6 | Hasara Matej | 07.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 148 | |||||
7 | Hradický Tomáš | 12.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | 58 | ||||
8 | Kišš Jakub | 08.07. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 129 | 94 | ||||
9 | Krištofovič Lukáš | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | ||||
10 | Lichvár Adam | 28.07. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | 89 | ||||
11 | Mihók Matúš | 12.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 49 | |||||
12 | Mišík Samuel | 02.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | 44 | ||||
13 | Ondik Michal | 21.06. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | 30 | ||||
14 | Ozorák Samuel | 24.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | |||||
15 | Pastor Šimon | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 297 | |||||
16 | Paulík Šimon | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | 75 | ||||
17 | Pollák Richard | 22.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 56 | |||||
18 | Puskajler Oliver | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | |||||
19 | Šabľa Martin Samuel | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 120 | |||||
20 | Semančík Šimon | 17.06. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 172 | 84 | ||||
21 | Šlachta Alex | 24.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 143 | |||||
22 | Štrba Filip Jan | 05.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | |||||
23 | Töviš Boris | 18.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | |||||
24 | Vrško Lukáš | 28.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 172 | 191 | ||||
25 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Polak Róbert | 29.07. 2024 23:34 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | |||||
2 | Vylám Sebastián | 05.07. 2024 20:32 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | ||||||
3 | Zoričák Ondrej | 30.07. 2024 08:22 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry |