Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 19.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1 SNV |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baťala Branislav | 20.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
2 | Budzák Šimon | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | |||||
3 | Dorko Ján | 28.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | |||||
4 | Dorko Samuel | 28.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
5 | Flašík Eduard | 28.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK F1 Poprad | ||||||
6 | Hradický Tomáš | 17.06. 2024 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | |||||
7 | Kimak Maximilian | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | |||||
8 | Košťany Patrik | 21.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 31 | |||||
9 | Krištofovič Lukáš | 11.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
10 | Lazorčák Matúš | 28.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 118 | |||||
11 | Mészáros Patrik | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
12 | Mihók Kristián | 23.05. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 99 | |||||
13 | Mišík Samuel | 15.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | |||||
14 | Pastor Šimon | 21.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | ||||||
15 | Paulík Šimon | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
16 | Pollák Richard | 13.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 56 | |||||
17 | Saluga Samuel | 09.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 67 | |||||
18 | Štofan Dominik | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
19 | Štrba Filip Jan | 05.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | |||||
20 | Thern Alessandro | 27.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 109 | |||||
21 | Töviš Boris | 04.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | |||||
22 | Žlnka Andrej | 13.06. 2024 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | |||||
23 | Zoričák Ondrej | 02.06. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Janoško Martin | 06.07. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | |||||
2 | Naď Samuel | 06.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Suchánek Adam | 29.06. 2024 12:48 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
2 | Zengevald Matej | 06.07. 2024 21:38 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 59 |