Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 20.08.2024 | Termín do: | 22.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Adam Marcus | 23.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | ||||
3 | Budzák Šimon | 02.08. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | |||||
4 | Dorko Ján | 04.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | 51 | ||||
5 | Dorko Samuel | 04.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 109 | |||||
6 | Friedmann Alexander | 18.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | |||||
7 | Friedmann Leonard | 18.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | |||||
8 | Hradický Tomáš | 18.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | 58 | ||||
9 | Juríček Jáchym | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | ||||
10 | Kimak Maximilian | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | 18 | ||||
11 | Kurhajec Marián | 31.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | ||||
12 | Lichvár Adam | 28.07. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | 89 | ||||
13 | Mihók Kristián | 12.07. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 99 | 50 | ||||
14 | Mihók Matúš | 12.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 49 | |||||
15 | Naď Samuel | 26.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | 33 | ||||
16 | Pastor Šimon | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 297 | |||||
17 | Paulík Šimon | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | 75 | ||||
18 | Pollák Richard | 22.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 56 | |||||
19 | Šabľa Martin Samuel | 31.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 120 | |||||
20 | Semančík Šimon | 09.07. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 172 | 84 | ||||
21 | Soboňa Andrej | 23.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | 53 | ||||
22 | Štofan Dominik | 25.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | ||||
23 | Štrba Filip Jan | 05.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | |||||
24 | Suchánek Adam | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | ||||
25 | Vrábel Viliam | 06.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 106 | |||||
26 | Vrško Lukáš | 28.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 172 | 191 | ||||
27 | Vylám Sebastián | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | ||||||
28 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Lukča Matúš | 07.08. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 99 | 41 | ||||
2 | Farkaš Timon | 08.08. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | 297 | ||||
3 | Kohút Jakub | 08.08. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | 297 | ||||
4 | Novotný Branislav | 08.08. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
5 | Zoričák Ondrej | 08.08. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
6 | Ondrej Maximilián | 11.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Binder Martin | 08.08. 2024 16:05 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 64 | |||||
2 | Krištofovič Lukáš | 06.08. 2024 22:34 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
3 | Mišík Samuel | 11.08. 2024 12:16 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | |||||
4 | Ozorák Samuel | 08.08. 2024 13:34 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | |||||
5 | Puskajler Oliver | 07.08. 2024 21:49 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | |||||
6 | Töviš Boris | 08.08. 2024 13:14 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 |