Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Králik Dalibor (B) | |||
Termín od: | 05.12.2020 | Termín do: | 08.12.2020 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 12. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 04.12.2020 9:00 | SsTZ |
Poznámky:
upravené podmienky, za ktorých sa môžu konať HMR
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Šobáň Peter, ZVR: Králik Dalibor
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Marošík Norbert | |||
6:3 6:4 | |||||
2. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Dubeň Matúš | ||||
6:2 6:4 | |||||
4. | Letavay Matej | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mazák Maxim | ||||
6:3 6:2 | |||||
6. | Chovanec Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kulich Lukáš | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Muránsky Matej | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Gula Pavel | |||
6:2 6:3 | |||||
10. | Garaj Bruno | 32 16 8 SF F | |||
11. | Markovič Matej | ||||
6:2 7:5 | |||||
12. | Kompiš Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vaco Marek | ||||
6:4 4:6 7:6(5) | |||||
14. | Bognár Simon | 32 16 8 SF F | |||
15. | Puskeiler Martin | ||||
6:3 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Novák Maxim | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Verčík Ivo | |||
6:2 6:0 | |||||
18. | Petráš David | 32 16 8 SF F | |||
19. | Jergič Daniel | ||||
6:0 6:2 | |||||
20. | Foltán Marko | 32 16 8 SF F | |||
21. | Medveď Jakub | ||||
6:4 7:6(6) | |||||
22. | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | |||
23. | Hanušovský Lukáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Čurlej Michal | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Németh Igor | |||
6:3 6:0 | |||||
26. | Jankech Michael | 32 16 8 SF F | |||
27. | Papuščák Šimon | ||||
7:5 6:1 | |||||
28. | Šuba Marek | 32 16 8 SF F | |||
29. | Pivník Oliver | ||||
6:1 6:3 | |||||
30. | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F | |||
31. | Melaga Samuel | ||||
6:0 6:3 | |||||
32. | (2) | Keľo Pavel | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 4 | ||||
2 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 8 | ||||
3 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 10 | ||||
4 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 13 | ||||
5 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
6 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
7 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
8 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 26 | ||||
9 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 35 | ||||
10 | USP | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 37 | |||
11 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 39 | ||||
12 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 42 | ||||
13 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 51 | ||||
14 | Mazák Maxim | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Žilina | 54 | ||||
15 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 57 | ||||
16 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 58 | ||||
17 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 65 | ||||
18 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 66 | ||||
19 | USP | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 71 | |||
20 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 90 | ||||
21 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 96 | ||||
22 | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 98 | ||||
23 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | ||||
24 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
25 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 106 | ||||
26 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 118 | ||||
27 | Foltán Marko | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 156 | ||||
28 | NVK | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 156 | |||
29 | REG | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 156 | |||
30 | REG | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 185 | |||
31 | NVK | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
32 | NVK | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kravec Vladimír | 25. 11. 2020 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 47 | |||||
2 | Kuna Tomáš | 24. 11. 2020 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 74 | |||||
3 | Janči Kristián | 22. 11. 2020 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
4 | Belák Michal | 28. 11. 2020 | 2003 | M | TK Vrútky | 126 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Krcho Dávid | 03. 12. 2020 18:24 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 180 | ||||
2 | Mikuš Michal | 03. 12. 2020 21:58 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | |||||
3 | Vrba Miloslav | 03. 12. 2020 17:30 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica |