Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
dorastenky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 08.07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Bohunčáková Stela | 18.06. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
3 | Čačová Tereza | 03.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | ||||||
4 | Demčáková Nella Sofie | 02.06. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
5 | Dubcová Ema | 30.06. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
6 | Erdélyi Olívia | 27.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
7 | Grigeľová Emma | 23.06. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | |||||
8 | Harviščáková Timea | 30.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | 149 | |||||
9 | Chovancová Laura | 01.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
10 | Ivanová Viktória | 24.06. 2024 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 109 | |||||
11 | Jeníková Lota | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||||
12 | Kissová Ema | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 103 | |||||
13 | Kolodžejová Lea | 07.07. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
14 | Košútová Lara | 21.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
15 | Kováčiková Soňa | 04.06. 2024 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 344 | |||||
16 | Kubalová Lilien | 01.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
17 | Kušnírová Lívia | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
18 | Kužilová Kristína | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 110 | |||||
19 | Lalíková Michaela | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
20 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
21 | Lukacková Nela | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
22 | Michaľáková Soňa | 25.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | |||||
23 | Priesterová Miroslava | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
24 | Riesová Tamara | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | ||||||
25 | Rišiaňová Bianka | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
26 | Siheľská Barbora | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
27 | Skupeňová Nina | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
28 | Sláviková Lea | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||||
29 | Stanková Sophia Laura | 02.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
30 | Uhrínová Simona | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | |||||
31 | Vasilisková Veronika | 18.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andrejková Sophia | 11.07. 2024 12:09 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
2 | Bereczková Lenka | 13.07. 2024 14:55 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
3 | Vilčeková Daniela | 08.07. 2024 18:32 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |