Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | MEPOS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 08.07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Andrejková Sophia | 01.06. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
3 | Bohunčáková Stela | 18.06. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
4 | Demčáková Nella Sofie | 02.06. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
5 | Dubcová Ema | 30.06. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
6 | Erdélyi Olívia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
7 | Grigeľová Emma | 23.06. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | |||||
8 | Harviščáková Timea | 30.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | 149 | |||||
9 | Horňáková Zara | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | |||||
10 | Chovancová Laura | 21.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
11 | Ivanová Viktória | 24.06. 2024 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 109 | |||||
12 | Jeníková Lota | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||||
13 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Priesterová Miroslava | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
15 | Riesová Tamara | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | ||||||
16 | Rišiaňová Bianka | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
17 | Skupeňová Nina | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
18 | Stanková Sophia Laura | 01.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
19 | Trabalíková Monika | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
20 | Vilčeková Daniela | 01.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sláviková Lea | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bereczková Lenka | 13.07. 2024 14:54 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
2 | Lukacková Nela | 14.07. 2024 07:40 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné |