tlač: žreb 2
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | O POHÁR PRIMÁTORKY MESTA SKALICA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK77 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jobus Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 16.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | miroslav.jobus@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | TK77 Skalica |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | TK77 Skalica |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Viktória Hanková | |||
13.08.2024 12:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Lujza Abaffyová | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
4. | Gréta Laššová | ||||
5. | Anna Mikúšová | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
6. | Izabela Radošovská | ||||
7. | Zara Remeníková | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
8. | (5-8) | Emma Bolebruchová | |||
9. | (3-4) | Sara La Rosa | |||
13.08.2024 12:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Nina Trenčanová | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
12. | Viktória Domaracká | ||||
13. | Júlia Kováriková | ||||
13.08.2024 09:30 | |||||
14. | Lara Petrovičová | ||||
15. | BYE | ||||
13.08.2024 12:00 | |||||
16. | (5-8) | Laura Kapráliková | |||
17. | (5-8) | Ema Gabrielová | |||
13.08.2024 10:00 | |||||
18. | Melánia Sukupčáková | ||||
19. | Paulína Demeterová | ||||
13.08.2024 10:00 | |||||
20. | Zoe Vatrtová | ||||
21. | Emma Pelikánová | ||||
13.08.2024 10:00 | |||||
22. | Ela Danihelová | ||||
23. | BYE | ||||
13.08.2024 11:30 | |||||
24. | (3-4) | Sára Tokošová | |||
25. | (5-8) | Nela Dedíková | |||
13.08.2024 09:00 | |||||
26. | Eliška Lipovská | ||||
27. | Linda Polláková | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
28. | Viktória Tokošová | ||||
29. | Adela Pechová | ||||
13.08.2024 09:00 | |||||
30. | Adela Beňová | ||||
31. | BYE | ||||
13.08.2024 11:30 | |||||
32. | (2) | Nela Ráczová |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | NVK | |||
2 | Ráczová Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | NVK | |||
3 | La Rosa Sara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 40 | ||||
4 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | NVK | |||
5 | Gabrielová Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | NVK | |||
6 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | ||||
7 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | ||||
8 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | NVK | |||
9 | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 79 | ||||
10 | Lipovská Eliška | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 87 | ||||
11 | Pelikánová Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 94 | ||||
12 | Sukupčáková Melánia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | NVK | |||
13 | Polláková Linda | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | ||||
14 | Petrovičová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | ||||
15 | Trenčanová Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 150 | NVK | |||
16 | Abaffyová Lujza | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 161 | ||||
17 | Kováriková Júlia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 165 | ||||
18 | Domaracká Viktória | 31.10.2025 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | ||||
19 | Pechová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 228 | NVK | |||
20 | Demeterová Paulína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
21 | Vatrtová Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | ||||
22 | Tokošová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | NVK | ||||
23 | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | NVK | ||||
24 | Remeníková Zara | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | NVK | ||||
25 | Beňová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Senica | NVK | ||||
26 | Danihelová Ela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | NVK | ||||
27 | Mikúšová Anna | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bajzová Sofia | 09. 08. 2024 15:08 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | |||
2 | Brisudová Mishel | 01. 08. 2024 17:02 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | NVK | |||
3 | Drgon Emily | 10. 08. 2024 11:14 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Faguľová Nela | 12. 07. 2024 10:38 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | |||||
5 | Gajdošechová Karin Júlia | 07. 08. 2024 11:55 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | NVK | |||
6 | Halecká Ema | 07. 08. 2024 21:08 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | NVK | |||
7 | Hlubíková Hana | 04. 08. 2024 18:20 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
8 | Jánošíková Diana | 11. 08. 2024 08:49 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
9 | Kalášková Marcela | 23. 07. 2024 10:07 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | NVK | |||
10 | Kellner Viktória | 09. 08. 2024 19:49 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | NVK | |||
11 | Kubišová Tamia | 12. 08. 2024 08:47 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | NVK | |||
12 | Luciaková Nina | 04. 08. 2024 11:46 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
13 | Lyžičiarová Radoslava | 09. 08. 2024 14:17 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | NVK | |||
14 | Miturová Daniela | 10. 08. 2024 15:01 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 155 | ||||
15 | Novotná Nikol | 06. 08. 2024 19:49 | 2014 | De-d | TK Žilina | NVK | ||||
16 | Pajtášová Sára | 10. 08. 2024 08:17 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
17 | Ščibranová Adela | 08. 08. 2024 08:28 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | NVK | |||
18 | Šimová Anabela | 09. 08. 2024 22:43 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | NVK | |||
19 | Škodáčková Kristína | 09. 08. 2024 07:12 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
20 | Škrabáková Victoria | 10. 08. 2024 18:50 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | NVK | ||||
21 | Tajtáková Izabela | 08. 08. 2024 21:20 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
22 | Tallo Karolína | 10. 08. 2024 22:10 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | NVK | |||
23 | Varga Christina | 02. 08. 2024 21:35 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | NVK | |||
24 | Vargová Vanesa | 08. 08. 2024 12:20 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | ||||
25 | Vozárová Anna | 07. 08. 2024 19:37 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
26 | Vráblová Viktória | 10. 08. 2024 12:01 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | NVK | |||
27 | Weissová Simona | 08. 08. 2024 20:19 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | NVK | |||
28 | Zemanová Tatiana | 10. 08. 2024 22:34 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |