Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 23.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 07.08. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | |||||
2 | Babindai Matias | 28.07. 2024 | 2012 | M-ch | MŠO Štúrovo | 42 | |||||
3 | Barnišin Richard | 10.08. 2024 | 2014 | De-ch | 1.TC Humenné | ||||||
4 | Brejka Alex | 25.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | NVK | ||||
5 | Brejka Hugo | 27.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | NVK | ||||
6 | Dorko Samuel | 04.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | NVK | ||||
7 | Dzurko Pavol | 04.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | NVK | |||||
8 | Filo Martin | 03.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 174 | |||||
9 | Gaál János | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | ||||
10 | Gemza Michal | 08.08. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
11 | Harčár Lukáš | 08.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | ||||||
12 | Herdický Martin | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | NVK | ||||
13 | Hurajt Matej | 06.08. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
14 | Kaľavský Dominik | 28.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||||
15 | Karaba Samuel | 22.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | NVK | |||||
16 | Kardoš Sebastián | 07.08. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 103 | |||||
17 | Kasper Jakub | 30.07. 2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | ||||||
18 | Klobušník Martin | 29.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | 181 | |||||
19 | Kohút Jakub | 08.08. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 181 | |||||
20 | Köröš Adrian | 04.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
21 | Korytko Martin | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
22 | Laník Simon | 29.07. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | |||||
23 | Lipinský Nino | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | ||||
24 | Malec Šimon | 14.07. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | NVK | |||||
25 | Marcinčin Michal | 02.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 44 | |||||
26 | Martančík Richard | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | NVK | ||||
27 | Mihal Benjamin Ross | 11.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 103 | NVK | ||||
28 | Mihók Kristián | 26.07. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
29 | Michalčin Filip | 30.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 | NVK | ||||
30 | Michna Ján | 03.08. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 94 | |||||
31 | Mišenko Alexander | 15.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | NVK | ||||
32 | Norko Tibor | 03.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | NVK | ||||
33 | Novotný Branislav | 08.08. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
34 | Oboňa Milan | 03.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
35 | Oravec Filip | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | NVK | |||||
36 | Pastor Šimon | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||||
37 | Regec Richard | 07.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Progres Prešov | ||||||
38 | Šabľa Martin Samuel | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | NVK | ||||
39 | Ščavnický Adam | 04.08. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 100 | |||||
40 | Šiška Marek | 29.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
41 | Slavkovský Július | 14.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | NVK | ||||
42 | Štalmach Dionýz | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | |||||
43 | Varga Jakub | 06.08. 2024 | 2013 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
44 | Várnai Michal | 09.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
45 | Vrábel Viliam | 06.08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | |||||
46 | Vrško Patrik | 28.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 | |||||
47 | Závatzký Lukas | 29.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Kmec Jakub Lukáš | 11.08. 2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čuchran Tobias | 11.08. 2024 23:35 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
2 | Farkaš Timon | 11.08. 2024 09:03 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 181 | |||||
3 | Hasara Matej | 11.08. 2024 10:36 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 |