Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Obertová Emma (C) | |||
Termín od: | 16.08.2024 | Termín do: | 18.08.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 15.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 15.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | NVK | |||
2 | Šarovič Nikola | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | NVK | |||
3 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | NVK | |||
4 | Janík Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Spartak Komárno | 165 | ||||
5 | Filo Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 174 | NVK | |||
6 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
7 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK | |||
8 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | NVK | |||
9 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | NVK | |||
10 | Ozan Simon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | ||||
11 | Macko Maximilián Alexander | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
12 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
13 | Anijar Liam | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Pro Set Bratislava | NVK | ||||
14 | Martišek Jaroslav | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | NVK | ||||
15 | Mishchenko Roman | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | LTC Leopoldov | NVK | ||||
16 | Koshlach Ivan | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | |||||
17 | Fedorov Roman | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Večera Kamil | 12. 08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Chnápko Tomáš | 11. 08. 2024 19:12 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
2 | Martišek Pavol | 12. 08. 2024 19:47 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
3 | Nemec Adam | 20. 07. 2024 10:31 | 2013 | M-ch | TK Žilina | NVK | ||||
4 | Scheber Daniel | 10. 08. 2024 15:23 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | NVK | ||||
5 | Slavkovský Július | 03. 08. 2024 08:48 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | NVK | |||
6 | Svitek Samuel | 07. 08. 2024 16:03 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
7 | Szojka Filip | 08. 08. 2024 11:25 | 2012 | M-ch | TK Petržalka |