Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | TURNAJ O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova 28, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Pavličko Peter (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:15 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Lukáč Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 30 | ||||
2 | Štalmach Dionýz | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | ||||
3 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | NVK | |||
4 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
5 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | NVK | |||
6 | Kovalčík Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 72 | ||||
7 | Hasara Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | ||||
8 | Ščavnický Adam | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 100 | ||||
9 | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | NVK | |||
10 | Kalanin Emanuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 157 | NVK | |||
11 | Mišenko Alexander | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | NVK | |||
12 | Laník Simon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | NVK | |||
13 | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | ||||
14 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | NVK | ||||
15 | Oravec Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
16 | Köröš Adrian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
17 | Harčár Lukáš | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | |||||
18 | Mydla Boris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | |||||
19 | Regec Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Progres Prešov | NVK | ||||
20 | Dzurko Pavol | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | NVK | ||||
21 | Horák Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
22 | Horák Benjamin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
23 | USP | Thibault Filip | 31.10.2026 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Čuchran Tobias | 31. 07. 2024 22:55 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | NVK | |||
2 | Gaál János | 25. 07. 2024 22:02 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | |||
3 | Mihal Benjamin Ross | 29. 07. 2024 10:40 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 103 | NVK | |||
4 | Michalčin Filip | 11. 07. 2024 16:40 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 | NVK | |||
5 | Norko Tibor | 30. 07. 2024 15:50 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | NVK | |||
6 | Šabľa Martin Samuel | 31. 07. 2024 20:40 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | NVK | |||
7 | Závatzký Lukas | 31. 07. 2024 14:57 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 | NVK |