tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Názov turnaja: | CT | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Dujava Dušan (C) | |||
Termín od: | 17.07.2024 | Termín do: | 19.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šimon Kováčik | |||
17.07.2024 14:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Ján Michna | ||||
17.07.2024 11:30 | |||||
4. | Liam Anijar | ||||
5. | Tobias Črep | ||||
17.07.2024 11:30 | |||||
6. | Matúš Madliak | ||||
7. | Šimon Malec | ||||
17.07.2024 11:30 | |||||
8. | (5-8) | Viliam Vrábel | |||
9. | (3-4) | Nino Lipinský | |||
17.07.2024 14:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Lukáš Tonhajzer | ||||
17.07.2024 11:30 | |||||
12. | Richard Martančík | ||||
13. | Martin Samuel Šabľa | ||||
17.07.2024 12:45 | |||||
14. | Thomas Surový | ||||
15. | BYE | ||||
17.07.2024 15:15 | |||||
16. | (5-8) | Andrej Marčišin | |||
17. | BYE | ||||
17.07.2024 15:15 | |||||
18. | (5-8) | Marko Brutenič | |||
19. | Richard Hančin | ||||
17.07.2024 12:45 | |||||
20. | Patrik Vrško | ||||
21. | Andrej Zimáň | ||||
17.07.2024 12:45 | |||||
22. | Vincent Kostoláni | ||||
23. | BYE | ||||
17.07.2024 15:15 | |||||
24. | (3-4) | Martin Herdický | |||
25. | BYE | ||||
17.07.2024 15:15 | |||||
26. | (5-8) | Hugo Vavřinek | |||
27. | Kaden Boxall | ||||
17.07.2024 12:45 | |||||
28. | Martin Korytko | ||||
29. | Rudolf Flašík | ||||
17.07.2024 12:45 | |||||
30. | Tobias Kišša | ||||
31. | BYE | ||||
17.07.2024 15:15 | |||||
32. | (2) | Filip Šimko |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
2 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
3 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | ||||
4 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
5 | Vavřinek Hugo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 47 | ||||
6 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
7 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | ||||
8 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
9 | Tonhajzer Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | ||||
10 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
11 | Michna Ján | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 94 | ||||
12 | Vrško Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 | ||||
13 | Surový Thomas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
14 | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | ||||
15 | Madliak Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | 139 | ||||
16 | Flašík Rudolf | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK F1 Poprad | 165 | ||||
17 | Hančin Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
18 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
19 | Kišša Tobias | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Ružomberok | |||||
20 | Črep Tobias | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Ružomberok | |||||
21 | Korytko Martin | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
22 | Kostoláni Vincent | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Fresh club Zvolen | |||||
23 | Anijar Liam | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Pro Set Bratislava | |||||
24 | Boxall Kaden | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | |||||
25 | USP | Zimáň Andrej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tvrdošín |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čuchran Tobias | 08. 07. 2024 15:11 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | ||||
2 | Gaál János | 14. 06. 2024 11:33 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
3 | Janec Marek | 03. 07. 2024 13:14 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
4 | Krahulec Jakub | 14. 07. 2024 18:57 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | ||||
5 | Novotný Branislav | 22. 05. 2024 17:29 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry |