Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Názov turnaja: | BANÍCKY KAHANEC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Köberlingová Veronika (C) | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 13.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 08.08.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 08.08.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 2 | ||||
2 | Maruščák Tomáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 3 | ||||
3 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
4 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
5 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
6 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | ||||
7 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
8 | USP | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||
9 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
10 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
11 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | 6 | |||
12 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | ||||
13 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
14 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
15 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | ||||
16 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | 8 | |||
17 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | ||||
18 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | 3 | |||
19 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
20 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | ||||
21 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | 15 | |||
22 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 34 | ||||
23 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | 34 | |||
24 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | ||||
25 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | 11 | |||
26 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
27 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | 30 | |||
28 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | |||
29 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | 33 | |||
30 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
31 | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 50 | ||||
32 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | 24 | |||
33 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | |||
34 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | 16 | |||
35 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 60 | ||||
36 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
37 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | |||
38 | USP | Barényi Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 68 | |||
39 | USP | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | 63 | ||
40 | NVK | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | ||
41 | USP | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | 36 | ||
42 | NVK | Daniš Július | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | 27 | ||
43 | NVK | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | 25 | ||
44 | USP | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | ||
45 | USP | Hogen Rastislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 153 | 114 | ||
46 | NVK | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | 42 | ||
47 | NVK | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | ||
48 | NVK | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | 21 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Soboňa Andrej | 17. 06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | 53 | ||||
2 | Kordoš Levi | 25. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Senica | 77 | |||||
3 | Polách Jaroslav | 17. 07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | 46 | ||||
4 | Ďuris Lucas | 18. 07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | 47 | ||||
5 | Mészáros Patrik | 10. 07. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | ||||
6 | Varga Tadeáš | 10. 06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | ||||
7 | Baťala Branislav | 17. 07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | ||||
8 | Husovský Jakub | 24. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Janda Sebastián | 01. 08. 2024 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | 5 | ||||
2 | Šišovský Alexander | 01. 08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Gramblička Adam | 31. 07. 2024 23:55 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | ||||
2 | Húsenica Ľuboš | 30. 07. 2024 16:30 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 60 | 13 | |||
3 | Kimak Maximilian | 31. 07. 2024 12:24 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | 18 | |||
4 | Kováčik Juraj | 27. 07. 2024 19:21 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 42 | 7 | |||
5 | Paulík Šimon | 30. 06. 2024 16:59 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | 75 | |||
6 | Pavličko Michal | 09. 07. 2024 14:35 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | 100 | |||
7 | Puskajler Oliver | 16. 07. 2024 08:26 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
8 | Sanson Matteo | 29. 07. 2024 12:31 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 | 4 | |||
9 | Svitek Samuel | 26. 07. 2024 13:05 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | 104 |