Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 05.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
dorastenky | 48 | 24 | - | 05.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 10.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
2 | Bartovič Marko | 12.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
3 | Budoš Lukáš | 10.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
4 | Fleischmann Jakub | 18.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
5 | Gakh Matvei | 24.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
6 | Gibala Dominik | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
7 | Gramblička Adam | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
8 | Hron Alex Maximilián | 12.06. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
9 | Hvorecký Maxim | 14.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | |||||
10 | Jaškovič Filip | 19.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | |||||
11 | Jendrejský Nicolas | 06.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
12 | Krahulec Martin | 12.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | |||||
13 | Lackovič Samuel | 30.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | |||||
14 | Levkanič Daniel | 28.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
15 | Marko Martin | 07.07. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
16 | Matušík Lukáš | 12.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
17 | Németh Martin | 15.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | |||||
18 | Nemjo Filip | 11.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
19 | Oles Nikolas | 11.06. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
20 | Rampach Šimon | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
21 | Richter Patrik | 15.07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | |||||
22 | Siqueira Lukas | 29.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | |||||
23 | Slávik Daniel | 14.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
24 | Suchánek Adam | 11.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
25 | Valko Samuel | 03.07. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
26 | Volník Nicholas | 23.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
27 | Vozár Samuel | 21.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
28 | Vrba Miloslav | 25.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
29 | Zeman Michal | 22.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gergeľ Maximilián | 12.07. 2024 20:45 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
2 | Gergeľ Sebastián | 10.07. 2024 18:50 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | |||||
3 | Hromník Filip | 21.06. 2024 16:33 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
4 | Krpelan Jakub | 07.07. 2024 16:07 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
5 | Talian Patrik | 09.07. 2024 17:46 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 |