Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 11.09.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
dorastenky | 48 | 24 | - | 06.09.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Arva Sebastian | 20.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
2 | Bairo Dylan | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
3 | Bartovič Marko | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | ||||
4 | Benian Oskar | 09.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
5 | Bíly Pavol | 22.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
6 | Bognár Simon | 13.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
7 | Danko Peter | 09.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
8 | Dióssy Šimon | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
9 | Dráb Filip | 21.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | |||||
10 | Faga Sebastián | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | ||||
11 | Gallo Samuel | 25.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
12 | Gibala Dominik | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||||
13 | Glos Tomáš | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
14 | Guzmický Dominik | 16.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
15 | Hlivjak Oliver | 12.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
16 | Hromník Filip | 30.07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
17 | Hron Alex Maximilián | 15.07. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
18 | Ivashko Maksym | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
19 | Jakubovič Xavier | 22.07. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | |||||
20 | Jankech Michael | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
21 | Karas Jozef | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | ||||
22 | Kecskés Oliver | 23.07. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
23 | Kolodžej Filip | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | 10 | ||||
24 | Krajčír Samuel Alexander | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | ||||
25 | Kriško Radovan | 11.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
26 | Lapšanský Alex | 10.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 13 | |||||
27 | Letavay Matej | 15.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | |||||
28 | Luhový Ivan | 27.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
29 | Lupták Richard | 31.07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | ||||
30 | Markovič Matej | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | |||||
31 | Maruniak Matej | 07.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
32 | Matunák Martin | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
33 | Matušík Lukáš | 18.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | ||||
34 | Melaga Samuel | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
35 | Mikuš Michal | 12.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
36 | Nemjo Filip | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
37 | Ondrášik Dávid | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | 47 | ||||
38 | Paľko Adam | 23.07. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | ||||
39 | Paulovčák Sebastián | 12.07. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
40 | Paulovič Nikolas | 16.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
41 | Pleško Richard | 01.08. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
42 | Šuchter Martin | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
43 | Sýkora Samuel | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | 4 | ||||
44 | Trojan Samuel | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
45 | Turóci Timotej | 19.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||||
46 | Vaco Marek | 31.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
47 | Valuh Boris | 26.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 | |||||
48 | Vanta Michal | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | ||||
49 | Vateha Matúš | 31.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
50 | Volník Nicholas | 08.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
51 | Vozár Samuel | 28.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
52 | Vrba Miloslav | 11.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
53 | Zelenák Ivan | 01.08. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 |