Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090018 - TK Senica | |||
Názov turnaja: | CP SENICA OPEN 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Sadová 642/16, 905 01 Senica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Bartošek Gabriel (B) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Valenčík Branislav (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Branislav Valenčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903715385, | |||
Kontakt e-mail: | tksenica@tksenica.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Sadová 642/16,Senica |
dorastenky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Sadová 642/16,Senica |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartovič Marko | 12.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
2 | Faga Sebastián | 25.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||||
3 | Fano Alex Adam | 21.06. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
4 | Fleischmann Jakub | 04.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
5 | Gramblička Adam | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
6 | Gróf Leonard | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
7 | Hromník Filip | 01.07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
8 | Hron Alex Maximilián | 29.05. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
9 | Jendrejský Nicolas | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
10 | Krahulec Martin | 12.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | |||||
11 | Krpelan Jakub | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | |||||
12 | Maruniak Matej | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
13 | Naňák Daniel | 27.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | ||||||
14 | Rodek Alex | 05.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
15 | Sobihard Peter | 15.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
16 | Turóci Timotej | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
17 | Urban Filip | 25.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | |||||
18 | Valuh Boris | 05.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
19 | Vozár Samuel | 21.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
20 | Vrba Miloslav | 25.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
21 | Zelenák Ivan | 14.06. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
22 | Zeman Michal | 22.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Suchánek Adam | 29.06. 2024 12:54 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava |