Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | O POHÁR PRIMÁTORKY MESTA SKALICA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK77 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jobus Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 16.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | miroslav.jobus@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | TK77 Skalica |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | TK77 Skalica |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abaffyová Lujza | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 161 | |||||
2 | Beňová Adela | 04.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | ||||||
3 | Bolebruchová Emma | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
4 | Brisudová Mishel | 09.07. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
5 | Danihelová Ela | 21.06. 2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
6 | Gabrielová Ema | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
7 | Gajdošechová Karin Júlia | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
8 | Halecká Ema | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
9 | Hanková Viktória | 04.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
10 | Hlubíková Hana | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
11 | Jánošíková Diana | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
12 | Kalášková Marcela | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | |||||
13 | Kapráliková Laura | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | |||||
14 | Kellner Viktória | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
15 | Kováriková Júlia | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 165 | |||||
16 | Kubišová Tamia | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||||
17 | La Rosa Sara | 13.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 40 | |||||
18 | Lipovská Eliška | 12.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 87 | |||||
19 | Luciaková Nina | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
20 | Lyžičiarová Radoslava | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
21 | Pajtášová Sára | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
22 | Pelikánová Emma | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 94 | |||||
23 | Petrovičová Lara | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | |||||
24 | Polláková Linda | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | |||||
25 | Remeníková Zara | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
26 | Ščibranová Adela | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
27 | Šimová Anabela | 28.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
28 | Škodáčková Kristína | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
29 | Škrabáková Victoria | 10.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
30 | Sukupčáková Melánia | 16.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
31 | Tallo Karolína | 30.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
32 | Varga Christina | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
33 | Vargová Vanesa | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
34 | Vozárová Anna | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
35 | Weissová Simona | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
36 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Faguľová Nela | 12.07. 2024 10:38 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava |