Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 06.08.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
ženy | 24 | 12 | - | 02.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Czinege Richard | 12.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | |||||
2 | Gakh Matvei | 20.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
3 | Jakubovič Xavier | 05.07. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 172 | |||||
4 | Jendrejský Nicolas | 03.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
5 | Keľo Pavel | 10.06. 2024 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | |||||
6 | Kvapilík David | 30.06. 2024 | 2001 | M | TC TALENT Bratislava | 511 | |||||
7 | Lomjanský Samuel | 03.06. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
8 | Macháč Max Mikuláš | 30.06. 2024 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | |||||
9 | Maksimyuk Maxim | 23.06. 2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | |||||
10 | Masarčin Marcus | 29.06. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | |||||
11 | Matušík Lukáš | 23.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
12 | Matveichuk Heorhii | 12.06. 2024 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
13 | Medveď Jakub | 04.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | |||||
14 | Melicher Ján | 18.06. 2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | |||||
15 | Michalica Aleš | 05.06. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | |||||
16 | Paulovčák Samuel | 16.06. 2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 62 | |||||
17 | Paulovčák Sebastián | 16.06. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 | |||||
18 | Paulovič Nikolas | 06.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
19 | Planický Robert | 24.06. 2024 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
20 | Přibáň Martin | 10.06. 2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
21 | Rogulski Yannik | 19.06. 2024 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | |||||
22 | Rybár Vladimír | 11.06. 2024 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | |||||
23 | Talian Patrik | 11.06. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | |||||
24 | Vrba Miloslav | 28.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 511 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bušniak Michal | 05.07. 2024 10:05 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 367 |