Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090017 - TK Zlaté Moravce | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Továrenská 46, 953 01, Zlaté Moravce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Frajka Ivan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mikláš Jaroslav (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Jaroslav Mikláš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905426251, | |||
Kontakt e-mail: | jaroslav.miklas77@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 23.08.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
ženy | 32 | 16 | - | 23.08.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Andel Adam | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 111 | |||||
2 | Carrington Edwin Patrick | 04.08. 2024 | 1999 | M | TK Pro Set Bratislava | ||||||
3 | Cimra Martin | 03.08. 2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | |||||
4 | Gakh Matvei | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
5 | Horný Maroš | 31.07. 2024 | 1988 | SM 35 | TK Tlmače | 123 | |||||
6 | Hromník Filip | 21.07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | 103 | ||||
7 | Jinho Pak | 05.08. 2024 | 1988 | SM 35 | TC DRACI Matúškovo | ||||||
8 | Jonis Roman | 08.08. 2024 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 60 | |||||
9 | Kabát František | 13.07. 2024 | 2004 | M | TK Zlaté Moravce | 511 | |||||
10 | Kravec Vladimír | 10.07. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
11 | Lomjanský Samuel | 24.06. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
12 | Maksimyuk Maxim | 03.08. 2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | |||||
13 | Michalica Aleš | 09.08. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | 38 | ||||
14 | Mokrý Alex | 21.07. 2024 | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
15 | Morvay Martin | 14.07. 2024 | 1998 | M | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
16 | Novota Ján | 09.08. 2024 | 1980 | SM 40 | TK Zlaté Moravce | 511 | |||||
17 | Přibáň Martin | 06.08. 2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
18 | Rogulski Yannik | 06.08. 2024 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | 111 | ||||
19 | Škoda Michael | 06.07. 2024 | 2000 | M | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
20 | Sysák Igor | 04.08. 2024 | 1999 | M | TC TALENT Bratislava | 367 | |||||
21 | Talian Patrik | 22.07. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | 156 | ||||
22 | Trojan Samuel | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 | 73 | ||||
23 | Žembery Martin | 07.08. 2024 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 202 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baláž Matej | 06.08. 2024 08:37 | 1988 | SM 35 | TC Slávia UPJŠ Košice | 106 | |||||
2 | Rybár Vladimír | 06.08. 2024 11:06 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 |