Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 30.07.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baťala Branislav | 29.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
2 | Brejka Alex | 10.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
3 | Brejka Hugo | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
4 | Čuchran Tobias | 13.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
5 | Dorko Samuel | 28.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
6 | Ďuriš Tomáš | 09.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
7 | Graus Ondrej | 18.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
8 | Hasara Matej | 06.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
9 | Janec Marek | 31.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
10 | Juraško Timotej | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | TC 92 Levoča | 67 | |||||
11 | Kaľavský Dominik | 05.06. 2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||||
12 | Karaba Samuel | 20.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
13 | Kasper Jakub | 24.06. 2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | ||||||
14 | Kazimír Tomáš | 10.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | |||||
15 | Kimak Maximilian | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||||
16 | Korytko Martin | 28.05. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
17 | Kováčik Šimon | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
18 | Kovaľ Vladimír | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | 44 | |||||
19 | Kozel Oliver | 01.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
20 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
21 | Malec Šimon | 14.06. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
22 | Marčišin Andrej | 19.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
23 | Mihók Kristián | 15.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
24 | Norko Tibor | 08.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | |||||
25 | Pastor Šimon | 26.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||||
26 | Piroha Matúš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
27 | Polách Jaroslav | 04.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | |||||
28 | Polak Róbert | 31.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
29 | Šabľa Martin Samuel | 07.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
30 | Saluga Samuel | 09.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | |||||
31 | Šimko Filip | 08.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
32 | Šupica Marko | 21.06. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
33 | Vrábel Viliam | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | |||||
34 | Závatzký Lukas | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 |