Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
2 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
3 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | ||||
4 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
5 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | ||||
6 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | ||||
7 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | ||||
8 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
9 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
10 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 163 | ||||
11 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
12 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | ||||
13 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | ||||
14 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
15 | Sekáč Timotej | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 250 | ||||
16 | Móc Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 271 | ||||
17 | Katona Maté | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
18 | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | |||||
19 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
20 | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
21 | Naňák Daniel | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | |||||
22 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
23 | Kordoš Levi | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Senica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hromník Filip | 21. 06. 2024 16:33 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
2 | Kruksa Martin | 28. 07. 2024 15:23 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
3 | Rampach Šimon | 24. 07. 2024 21:10 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 |