Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 12:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 20.06. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Andrejková Sophia | 17.05. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
3 | Böhmová Emma | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | |||||
4 | Burík Anna | 14.05. 2024 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | |||||
5 | Červenková Sofia | 17.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
6 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
7 | Glázerová Nina | 29.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 204 | |||||
8 | Hanyusová Anna | 19.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Hradová Lučenec | 288 | |||||
9 | Haríková Ema | 28.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
10 | Chovancová Laura | 21.05. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
11 | Kamenská Viktória | 20.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | |||||
12 | Kušnírová Lívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
13 | Lalíková Michaela | 19.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
14 | Macková Ema | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | |||||
15 | Novotná Simona | 20.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | |||||
16 | Parízeková Laura | 06.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
17 | Pavlovičová Dominika | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
18 | Siheľská Barbora | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
19 | Skupeňová Nina | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
20 | Uherčíková Alena | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
21 | Valentová Lea | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
22 | Velits Natalie | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
23 | Weissová Ema | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Skládalová Sofia | 30.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
2 | Benderová Ela | 03.07. 2024 | 2007 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
2 | Morvaiová Sofia | 01.07. 2024 05:32 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 288 | |||||
3 | Trabalíková Monika | 23.06. 2024 15:54 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 |