Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babincová Sofia | 09.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
2 | Burík Anna | 20.07. 2024 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
4 | Černáková Tereza | 16.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
5 | Ferancová Agnes | 23.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
6 | Gažová Anabela | 23.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Hlucháňová Nela | 06.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
8 | Holincová Nikoleta | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Kinderová Liliana | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
10 | Krajčovičová Michaela | 14.07. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
11 | Markošová Tereza | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
12 | Mokrá Vanesa | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
13 | Mračnová Tamara | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
14 | Rábeková Rebeka | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
15 | Rišková Amélia | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
16 | Sláviková Lea | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||||
17 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
18 | Tomljenovič Nela | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
19 | Trabalíková Monika | 14.07. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
20 | Vilčeková Daniela | 23.07. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
21 | Zemanová Michaela | 21.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |