Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | O pohár župana TT SK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Artemeva Alina | 19.07. 2024 | 2015 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
2 | Bartošková Edita | 15.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
3 | Čellárová Lea | 11.06. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
4 | Gajdošíková Sabína | 13.07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
5 | Gombarček Rebeka | 22.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Gondor Ema | 04.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Hanzalová Stella | 07.06. 2024 | 2015 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
8 | Hessel Lea | 04.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Hlubíková Alžbeta | 03.06. 2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
10 | Hodničová Nikola | 05.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
11 | Holkovičová Nela | 14.07. 2024 | 2014 | De-d | VTC Pezinok | ||||||
12 | Horníčková Eliška | 09.07. 2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
13 | Hrubová Nela | 23.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
14 | Kapustíková Zuzana | 05.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
15 | Kapustová Diana | 20.06. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
16 | Kollárová Diana | 12.06. 2024 | 2015 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
17 | Královičová Sára | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
18 | Krivosudská Karolína | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
19 | Kučerová Martina | 12.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Hriňová | ||||||
20 | Kufelová Barbora | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
21 | Kusendová Nela | 24.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
22 | Lopatová Karolína | 18.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
23 | Machavová Mia | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
24 | Malinková Jana | 12.07. 2024 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
25 | Marynčáková Ela | 08.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
26 | Medvedíková Ema | 07.06. 2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
27 | Mikulková Ema | 02.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
28 | Poláčková Alexandra | 09.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
29 | Pollák Elisabeth Zara | 03.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
30 | Prekopp Charlotte | 02.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
31 | Radošovská Izabela | 26.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
32 | Rolková Natália | 03.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
33 | Šebová Lujza | 11.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
34 | Slávková Gréta | 10.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
35 | Švecová Lujza | 26.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
36 | Tószegiová Mia | 11.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
37 | Ulehlová Terézia | 24.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
38 | Vlachovičová Lea | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
39 | Vlachovičová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
40 | Zedníková Karolína | 14.07. 2024 | 2015 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pagáčová Denisa | 23.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
2 | Grancová Lucia | 23.07. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Solčianska Ela | 16.07. 2024 12:04 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | ||||||
2 | Šúryová Nina | 14.07. 2024 18:22 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
3 | Záhradníková Alexandra | 19.07. 2024 13:14 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |