tlač: žreb 2
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090064 - ŠA Trenčianske Teplice | |||
Názov turnaja: | Baračka OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | ul. 17. novembra 1808, 914 51 Trenčianske Teplice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ježík Daniel (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 07.09.2024 | Termín do: | 09.09.2024 | |
Kontakt: | Daniel Ježík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0326553091, fax - 0326553098, mobil - 0903451982, | |||
Kontakt e-mail: | daniel@jezik.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 06.09.2024 8:30 | Šport. areál Baračka |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 06.09.2024 9:00 | Šport. areál Baračka |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Tobias Pollák | |||
07.09.2024 17:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Pavol Martišek | ||||
07.09.2024 14:00 | |||||
4. | Sebastián Vylám | ||||
5. | (3-4) | Matthew Henčl | |||
07.09.2024 14:00 | |||||
6. | Nicolas Baranovič | ||||
7. | Jakub Kráľ | ||||
07.09.2024 15:30 | |||||
8. | Tomáš Chnápko | ||||
9. | Tomáš Drgoňa | ||||
07.09.2024 15:30 | |||||
10. | Teodor Bernáth | ||||
11. | BYE | ||||
07.09.2024 17:30 | |||||
12. | (3-4) | Martin Šiška | |||
13. | Xavier Klement | ||||
07.09.2024 15:30 | |||||
14. | Peter Horváth | ||||
15. | BYE | ||||
07.09.2024 17:30 | |||||
16. | (2) | Peter Waldecker |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Pollák Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 71 | 75 | |||
2 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | ||||
3 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | ||||
4 | Šiška Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | |||
5 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | 42 | |||
6 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 215 | 116 | |||
7 | Baranovič Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 239 | 103 | |||
8 | Horváth Peter | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
9 | Martišek Pavol | 31.10.2026 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 211 | ||||
10 | Bernáth Teodor | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | 117 | ||||
11 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
12 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | 137 | ||||
13 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 297 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Baťala Branislav | 01. 09. 2024 09:44 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | |||
2 | Eisenreich Maximilian | 02. 09. 2024 14:21 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 297 | ||||
3 | Krištofovič Lukáš | 04. 09. 2024 07:10 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
4 | Matrtaj Jakub | 03. 09. 2024 17:38 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 153 | 297 | |||
5 | Ondrej Maximilián | 03. 09. 2024 20:39 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | |||
6 | Pavličko Michal | 04. 09. 2024 09:59 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | 100 | |||
7 | Rapant Matej | 03. 09. 2024 12:50 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | 38 | |||
8 | Varga Tadeáš | 05. 09. 2024 08:12 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | |||
9 | Vrábel Viliam | 30. 08. 2024 21:54 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 106 |