Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090126 - Tenis team Nové Zámky | |||
Názov turnaja: | TENIS TEAM CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Čerešňová 11, Nové Zámky 940 02 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Hodrušský Branislav (C) | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 15.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Matúš Kráľ | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421944401094, | |||
Kontakt e-mail: | matus.kral01@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | V mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
2 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | |||
3 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
4 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
5 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
6 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | |||
7 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | 46 | |||
8 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | 47 | |||
9 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | |||
10 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | ||||
11 | Daniš Július | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | 27 | |||
12 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | |||
13 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | |||
14 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | |||
15 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | 37 | |||
16 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | 100 | |||
17 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | |||
18 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 | ||||
19 | Vrško Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 172 | 191 | |||
20 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
21 | Krajčo Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 127 | ||||
22 | Koppan David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 156 | ||||
23 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | 137 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Šalgovič Ľudovít | 01. 08. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 |