tlač: žreb 2
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Adam Gramblička | |||
01.08.2024 14:15 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Matúš Piroha | ||||
01.08.2024 11:45 | |||||
4. | Azat Mamedgulyyev | ||||
5. | Kini Gulej | ||||
01.08.2024 11:45 | |||||
6. | Branislav Baťala | ||||
7. | Matej Rapant | ||||
01.08.2024 11:45 | |||||
8. | (5-8) | Adam Suchánek | |||
9. | (3-4) | Marcus Adam | |||
01.08.2024 14:15 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Ľudovít Šalgovič | ||||
01.08.2024 11:45 | |||||
12. | Marián Kurhajec | ||||
13. | Jakub Kráľ | ||||
01.08.2024 11:45 | |||||
14. | Lukáš Krištofovič | ||||
15. | BYE | ||||
01.08.2024 14:15 | |||||
16. | (5-8) | Alexander Kubiš | |||
17. | BYE | ||||
01.08.2024 14:15 | |||||
18. | (5-8) | Tobias Mik | |||
19. | Jaroslav Polách | ||||
01.08.2024 11:45 | |||||
20. | Alex Čambálik | ||||
21. | Sebastián Vylám | ||||
01.08.2024 11:45 | |||||
22. | Xavier Klement | ||||
23. | BYE | ||||
01.08.2024 14:15 | |||||
24. | (3-4) | Maxim Hvorecký | |||
25. | (5-8) | Maximilián Ondrej | |||
01.08.2024 11:45 | |||||
26. | Tadeáš Varga | ||||
27. | Danny Kollár | ||||
01.08.2024 13:00 | |||||
28. | Richard Tužinský | ||||
29. | Jakub Husovský | ||||
01.08.2024 13:00 | |||||
30. | Azim Mamedgulyyev | ||||
31. | BYE | ||||
01.08.2024 15:15 | |||||
32. | (2) | Marek Konopka |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | ||||
2 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | ||||
3 | Adam Marcus | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
4 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | ||||
5 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | 34 | |||
6 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | |||
7 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
8 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | |||
9 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | |||
10 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
11 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | |||
12 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | 46 | |||
13 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | 38 | |||
14 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
15 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | |||
16 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | |||
17 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | |||
18 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | 37 | |||
19 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | |||
20 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | 42 | |||
21 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 56 | ||||
22 | Čambálik Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | |||||
23 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | ||||
24 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
25 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 297 | ||||
26 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bartovic Artur | 29. 07. 2024 22:30 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
2 | Budoš Lukáš | 29. 07. 2024 08:01 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
3 | Čellár Martin | 16. 07. 2024 23:20 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | 11 | |||
4 | Ďuris Lucas | 18. 07. 2024 17:26 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | 47 | |||
5 | Hamar Paris | 29. 07. 2024 21:14 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | 49 | |||
6 | Hradilek Dominik | 29. 07. 2024 12:44 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 80 | ||||
7 | Janda Sebastián | 28. 07. 2024 17:54 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | 5 | |||
8 | Juríček Jáchym | 29. 07. 2024 21:04 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | |||
9 | Kočiš Martin | 29. 07. 2024 12:05 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | 20 | |||
10 | Kordoš Levi | 27. 07. 2024 14:00 | 2010 | S-ch | TK Senica | 77 | ||||
11 | Kožuch Jakub | 11. 07. 2024 21:02 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | |||||
12 | Krpelan Jakub | 29. 07. 2024 21:08 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | ||||
13 | Kučera Richard | 16. 07. 2024 08:46 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
14 | Kunovjánek Adam | 23. 07. 2024 10:31 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | 15 | |||
15 | Lisko Pavol | 29. 07. 2024 18:05 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | ||||
16 | Malinka Igor | 29. 07. 2024 23:11 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | 16 | |||
17 | Matrtaj Jakub | 23. 07. 2024 17:39 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 153 | 297 | |||
18 | Nipča Leonard | 19. 07. 2024 16:03 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 26 | 9 | |||
19 | Papuščák Matúš | 29. 07. 2024 13:11 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | ||||
20 | Pavlysh Oleh | 29. 07. 2024 15:11 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
21 | Sanson Matteo | 25. 07. 2024 22:13 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 | 4 | |||
22 | Šimunič Martin | 08. 07. 2024 18:04 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | ||||
23 | Soboňa Andrej | 17. 07. 2024 21:48 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | 53 | |||
24 | Štofan Dominik | 14. 07. 2024 20:12 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | |||
25 | Štrba Matúš | 29. 07. 2024 10:15 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | 60 | |||
26 | Švarc Lukáš | 29. 07. 2024 15:14 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
27 | Svitek Samuel | 22. 07. 2024 19:55 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | 104 | |||
28 | Taha Adam | 29. 07. 2024 13:11 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | 3 | |||
29 | Tomašovič Ľubomír | 02. 07. 2024 14:42 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 191 | 40 |